LAMINÁLT PADLÓ kínálatunk Nyíregyházán
SPC - a vízálló padló Nyíregyháza

Magunkról

A Borzsa Design a Borzsa Tüzép laminált padlókra, beltéri ajtókra és nyílászárókra specializálódott üzlete.

Tüzépünk Nyíergyházán meghatározó szerepet tölt be az építőanyag-kereskedelemben.  Nálunk alaptól a tetőig, minden építőanyagot megtalál. De szeretnénk az építkezések után is szerepet vállalni a családi otthonok kialakításában. Ezért bővítettük a kínálatunkat. Új üzletünkben, mely a Borzsa Design net viseli, főleg beltéri ajtókat és laminált padlókat kínálunk. Sok termékünk készleten van, így nem kell a gyártásra, szállításra várni, azonnal vihető.

A laminált padlókon és beltéri ajtókon kívül elérhetőek nálunk a nyílászárók, tetőtéri ablakok, előtetők, kocsibeállók, néhány építőanyag, szerszámok és kiegészítő termékek. Vásárlóink itt, a Tiszavasvári úti üzletünkben is tudnak építőanyagot rendelni, így ha ez a telephely közölebb van, nem kell kifáradniuk a Nyírszőlős, Izabella utcai tüzépünkre.