LAMINÁLT PADLÓ kínálatunk Nyíregyházán
SPC - a vízálló padló Nyíregyháza

SPC - a jövő padlóburkolata

Az SPC padló egy rendkívül strapabíró vinyl padlóburkolat, ami vízálló, megjelenésében pedig élethű fa- vagy kőhatású.

Az SPC padló (Stone Polymer Composit = Ásványi Polimer Kompozit) egy élethű fa- vagy kőhatású, exkluzív megjelenésű, vízálló, rendkívül strapabíró vinyl padlóburkolat. Nagyon elegáns, mutatós, és bátran választható otthonra, irodába, sőt, a nagy sűrűségű hordozórétegének köszönhetően akár közületekbe is. Az SPC padló előnye, hogy tartós, hosszú élettartamú, és, mivel teljes mértékben vízálló, könnyen takarítható. A burkolat lerakása nem igényel szaktudást vagy speciális eszközt, az XXL formátumú, széles, modern panelek ragasztó nélkül is néhány mozdulattal a helyükre illeszthetőek az egyszerű, klikkes rendszernek köszönhetően. Fontos, hogy az SPC padló akár padlófűtéssel rendelkező helyiségekben is alkalmazható.

Az SPC padlót bármelyik helyiségbe ajánljuk, remekül mutat a nappaliban, a konyhában, a fürdőszobában, de még a gyerekszobában is. Az élethű famintának köszönhetően meleg, otthonos hangulatot kölcsönöz a helyiségnek.

A Facebook adatlapodon később is megtalálod ezt az oldalt, ha a Megosztás gombra kattintasz.

Összes termék